logo    Igor VOJTEK-GRIF  stavebno obchodná spoločnosť  Služby pre vás.... 

NOVINKY

arr3Horúca novinkaPonúkame vám pozáručný servis plastových,hliníkových aj drevených okien vrátane opravy kovaní a... arr3AkciaPre každú objednávku na opravu a údržbu okien a dverí cez e-mail poskytujeme 10% zľavu z ceny práce....

KONTAKTY

Igor VOJTEK-GRIF
Jasovská 49
851 07 Bratislava 5
tel: +421 905 721075
igor@grifservis.sk
Korenšpodenčná adresa:
Elektrárenská 1,831 04 Bratislava

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi Veľmi 40% Ide to Ide to 33% Nie príliš Nie príliš 12% Vôbec Vôbec 15%

» Nedá sa otvoriť-zaseknuté
Nedá sa otvoriť krídlo

Keď zistíme,že máme problém otvoriť krídlo okna alebo dverí,musíme zistiť prvotnú príčinu takéhoto stavu alebo čo tomu bezprostredne predchádzalo.Závad môže byť naraz niekoľko.Ide o pokazenú prevodovku,ktorej súčasťou je aj kľučka,ďalej môže byť strhnutý spoj medzi rohovníkmi a ostanými časťami kovania spôsobený dlhodobým pôsobením vlhkosti a nečistôt.Po zdiagnostikovaní závady treba najkôr vhodne otvoriť krídlo a potom vymeniť poškodený diel za nový.Každý diel kovania má svoje označenie,kde máme možnosť prečítať si o aké kovanie ide a taktiež opíšeme si číslené označenie.

V prvom rade apelujeme na pravidelný servis,ktorý by mal byť aspoň jeden krát za rok a ohsahuje základné očistenie tesnení s násleným ošetrním vhodnými prípravkami a taktiež vyčistenie kovania a jeho namazania.

Týmto spôsobom minimalizujeme možnosť funkčných porúch pri prevádzke a používaní okien a dverí.

M2U4OTg