logo    Igor VOJTEK-GRIF  stavebno obchodná spoločnosť  Služby pre vás.... 

NOVINKY

arr3Horúca novinkaPonúkame vám pozáručný servis plastových,hliníkových aj drevených okien vrátane opravy kovaní a... arr3AkciaPre každú objednávku na opravu a údržbu okien a dverí cez e-mail poskytujeme 10% zľavu z ceny práce....

KONTAKTY

Igor VOJTEK-GRIF
Jasovská 49
851 07 Bratislava 5
tel: +421 905 721075
igor@grifservis.sk
Korenšpodenčná adresa:
Elektrárenská 1,831 04 Bratislava

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi Veľmi 40% Ide to Ide to 33% Nie príliš Nie príliš 12% Vôbec Vôbec 15%

» Žalúzie
ISSO celotieniace prevedenie

Horizontálne hliníkové žalúzie majú v modernom interiéri svoje štandardné miesto. Okrem ochrany pred teplom umožňujú aj reguláciu priepustnosti svetla nastavením plochy lamiel. Veľká variabilita konštrukčného prevedenia spolu so širokou škálou farieb robia z tohto výrobku jeden z najčastejšie používaných spôsobov vnútorného zatienenia. Výhodou je ľahká údržba a jednoduchá montáž. V ponuke máme horizontálne hliníkové žalúzie na všetky bežné typy okien.

ISSO žalúzie určené pre plastové okná a pre drevené Eurookná prestavujú najnovší trend vo vývoji horizontálnych hliníkových žalúzií. Vynikajú predovšetkým svojím designom a dlhoročnou spoľahlivosťou. Pri navrhovaní tohto typu žalúzií bol kladený dôraz predovšetkým na dokonalé splynutie žalúzie s oknom a precízne spracovanie všetkých detailov tak, aby žalúzia a okno tvorili jeden optický celok. Samozrejmosťou je jednoduchá manipulácia a rýchla montáž. Podľa spôsobu výsekov pre vodiace šnúrky môžete sa rozhodnúť pre ISSO celotieniacou,ktorá je teraz viac menej štandardom.

Žalúzie v našej ponuke majú lemely šírky 25 mm v tvare "C"


Maximálna šírka je 1900 mm a max.výška 2500 mm pri dodržaní max.plochy 2,5 m2.

Farebné prevedenie profilov


Farby lamiel


 

 

 


Nzk4ZGEyN