logo    Igor VOJTEK-GRIF  stavebno obchodná spoločnosť  Služby pre vás.... 

NOVINKY

arr3Horúca novinkaPonúkame vám pozáručný servis plastových,hliníkových aj drevených okien vrátane opravy kovaní a... arr3AkciaPre každú objednávku na opravu a údržbu okien a dverí cez e-mail poskytujeme 10% zľavu z ceny práce....

KONTAKTY

Igor VOJTEK-GRIF
Jasovská 49
851 07 Bratislava 5
tel: +421 905 721075
igor@grifservis.sk
Korenšpodenčná adresa:
Elektrárenská 1,831 04 Bratislava

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi Veľmi 40% Ide to Ide to 33% Nie príliš Nie príliš 12% Vôbec Vôbec 15%

O NÁS

Vítajte na našich webových stránkach.

 

Firma Igor VOJTEK-GRIF vznikla v r. 1992 a prešla rôznym vývojom.Od r. 1995 sa venujeme hlavne službám v stavebníctve.Našim zameraním sú výplne pre fasádne otvory.Jedná sa o okná,dvere a aj atypické zostavy.Fasádne výplne zabezpečujeme z plastu,hliníku a dreva ako aj ich vzájomnej kombinácie,podľa požiadavok zákazníka a funkčného využitia.Všetky prvky dodávame vrátane príslušenstva ako sú parapety,žalúzie,siete proti hmyzu,garážové brány,DEK systémy na vchodové brány do bytových domov.


Ďalej ponúkame elektroinštalačné práce všetkého druhu vrátane bleskozvov.Revízie vlastných aj externých inštalácií.


Zabezpečujeme zámočnícke práce,rezanie vodným lúčom,stolárske práce pri výrobe nábytku, kuchýň,vstavaných skríň a aj atypov.


Zaviedli sme služby spojené so servisom a opravami plastových,drevených a hliníkových okien.


Nakoľko sa firma zaoberá väčšinou stavebnou činnosťou a naši klienti prejavili záujem o kúpu,predaj a prenájom nehnuteľností,pripojili sme k našim aktivitám i služby so zameraním na "REALITY"


A daľším produktom,ktorý ponúkame je flexibilný ochranný pás AVISTOP,ktorý spoľahlivo ochráni váš objekt pred vtáctvom,najmä holubmi.

ZTQwZDA3